Dziś w grupie III odbyła się uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA. Maluszki dzielnie zaprezentowały się przed szeroką publicznością, najważniejszą dla nich czyli przed Rodzicami. Zaśpiewały kilka piosenek, zatańczyły i pięknie powiedziały wierszyk o jeżyku. Następnie złożyły ślubowanie i zostały pasowane przez Panią Dyrektor na prawdziwe przedszkolaki.Na pamiątkę dzieci otrzymały dyplomy i kolorowanki.Wspólnie z Rodzicami wszyscy biesiadowali przy owocowo i słodko zastawionych stołach. Gratulujemy!
Uroczyście do naszego przedszkolnego grona zostały też przyjęte dwie nowe Pszczółki.
Więcej ...