Dziś od samego rana w naszym przedszkolu pachniało świerkiem i przygotowaniami świątecznymi. To wszystko za sprawą Pani florystki, która odwiedziła nasze dzieciaki, aby pokazać nam, w jaki sposób można przygotować stroik świąteczny. Po wspólnych warsztatach dzieci ze swoimi Paniami rozeszły się do swoich sal. Przedszkolaki swą pracę rozpoczęły od dekorowania doniczki i wbijania gałązek świerkowych. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na ozdabianie stroików. Dzieci ozdabiały je koralikami, kolorowymi bombkami, różnymi świecidełkami. Prace dzieci z pewnością ozdobią nie jeden stół świąteczny.Warszt...
Więcej ...