Aktorzy z Teatru „ Promyk” opowiedzieli nam dzisiaj piękną historię o dwóch koziołkach. Wszyscy znamy je i wiemy, że mieszkają na wieży poznańskiego Ratusza, ale bez końca możemy słuchać opowieści o tym, jak to się stało. Perypetie koziołków, ich ucieczka przed głodnym wilkiem i przygody na Starym Rynku zawsze powodują dziecięce skupienie i zainteresowanie. A opowiedziane tak dowcipnie i śpiewnie przez aktorów, wywołały dziś wielkie uśmiechy na dziecięcych twarzach. Przedszkolaki były nie tylko obserwatorami, ale też czynnymi uczestnikami przedstawienia. Na zakończenie nie zabrakło oczywiście ...
Więcej ...