17 marca Grupa VII wybrała się do fundacji ARS na warsztatuy plastyczne pt."Wielkanocna pisanka". Na początek sympatyczna Pani zaprosiła dzieci do sali z wielkim ekranem. Tam wprowadziła dzieci poprzez rozmowę i zagadki w tematykę Świąt Wielkanocnych. Dzieci wykonały opaskę na głowę z zającem i pisankami, które od razu znalazły się na ich głowach. Dzieci miały również okazję obejrzeć bajkę animowaną pt. "Wielkanocne pisanki". Była to zabawna opowieść o tym, jak zajączki w swoim pisankowym świecie produkują i ozdabiają jajka. Na koniec spotkania zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie.
Warsztaty zakt...
Więcej ...