Wiewiórki zaprosiły dziś wszystkie grupy na przygotowaną z paniami Asią i Lucyną inscenizację o warzywach i owocach. Zainscenizowały wiersze i piosenki i zatańczyły "Owocowy Blues" i
" Ziemniaczaną piosenkę" zbierając wielkie brawa. Na scenie dzieci pojawiły się z przygotowanymi własnoręcznie kukiełkami. Przypomniały nam o dużym znaczeniu warzyw i owoców w diecie, a pani Gabrysia utrwaliła jeszcze tę wiedzę zadając dzieciom zagadki. Mamy nadzieję, że wiedza, którą przedszkolaki zdobywały cały rok będzie zapamiętana i wykorzystana na co dzień przy przygotowywaniu domowych posiłków.
Więcej ...