Dzisiaj przedszkolaki wzięły udział w warsztatach plastycznych. Instruktorzy z " Małego Artysty" spotkali się kolejno ze wszystkimi grupami i przeprowadzili zajęcia wykorzystując jako materiał plastyczny glinę. Dzieci dobrze się bawiły ugniatając ją i lepiąc różne ciekawe rzeczy. Przy okazji dowiedziały się skąd ją zdobyć i jakie są jej właściwości. Każda grupa wykonała inną pracę- płaską lub przestrzenną. Wszystkie dzieła związane były tematycznie z nadchodzącymi świętami. Przedszkolakom podobały się zajęcia i kontynuowały swoje twórcze działania w grupach, lepiąc z masy solnej i plasteliny ...
Więcej ...