Dziś wszystkie panie zamieniły się w aktorki i przygotowały dla dzieci przedstawienie pt. Piotruś Pan. To już tradycja naszego przedszkola. Przygotowania trwały od dłuższego czasu, aby jak najlepiej odtworzyć dzieciom znaną bajkę. I mamy nadzieję, że się udało. Zarówno dzieci, jak i aktorzy, bawili się znakomicie. Przedstawienie zostało wzbogacone o piosenki, a w śpiewie niektórych pomagały przedszkolaki. Pani Dyrektor podziękowała za trud włożony w pracę nad przedstawieniem,za efekt, ale największą satysfakcją był jak zwykle uśmiech i brawa od naszych kochanych dzieci. Dziękujemy! I na pe...
Więcej ...