Dziś przedszkolaki z grupy Świetlików wybrały się na wycieczkę na lotnisko Ławica. Wycieczka objęła trzygodzinne zwiedzanie terenu lotniska, które okazało się nie lada gratką dla małych sympatyków podniebnych podróży. Dzieci mogły przez trzy godziny, zamienić się w turystę i podążyć ścieżką pasażera na lotnisku. Na trasie wycieczki czekały na dzieci karty pokładowe w terminalu nr 12-13, sprawdzenie wagi bagażu, podziwianie przylotów na tarasie widokowym, przejście przez bramki bezpieczeństwa, wizyta w Business Room-ie, z którego korzystają ważni ludzie Świata Biznesu, oraz pożegnalny quiz z na...
Więcej ...