Motylki odwiedziła babcia Emilki Szulc, która z zawodu jest lekarzem stomatologiem. Przeprowadziła z nami zajęcia na temat dbania o zęby, opowiedziała o zębach mlecznych, stałych, poradziła jak najlepiej troszczyć się o zęby, by długo były zdrowe, silne i białe. Zachęcała nas do częstych odwiedzin w gabinecie stomatologicznym, ponieważ za odwagę można tam dostać jakiś upominek: naklejkę, książeczkę, pastę lub szczoteczkę. Babcia Emilki przyniosła również płytę z nagraniem piosenki „Szczotka, pasta, kubek”, którą wspólnie sobie zaśpiewaliśmy. Na zakończenie podarowała nam właśnie książeczki: „Z...
Więcej ...