Dzisiaj grupa II i VI spotkała się z tatusiem Jakuba i Bartosza. Nasz gość wykonuje zawód policjanta i zapoznał nas z tajnikami tej profesji. Opowiedział nam ciekawie o swojej pracy, przypomniał najważniejsze zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, zarówno pieszo jak i samochodem , i rowerem. Rozmawialiśmy też o tym, jak bezpiecznie spędzać czas w domu i które czynności możemy wykonywać tylko pod opieką dorosłych. Przypomnieliśmy sobie najważniejsze numery alarmowe. Na zakończenie otrzymaliśmy odblaskowe opaski i książeczki dla Rodziców. Mogliśmy też przymierzyć policyjne czapki i pozow...
Więcej ...