Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Dla wielu z nich było to ogromne przeżycie. Dzieci trzymały się bardzo dzielnie. Pięknie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły. Rodzice z dumą oklaskiwali swoje pociechy. Przedszkolaki złożyły uroczystą przysięgę, następnie Pani dyrektor za pomocą "czarodziejskiego ołówka" dokonała uroczystego "Aktu pasowania". Nie zabrakło życzeń, słodkich upominków, dyplomów i prezentów.
Był to niezapomniany dzień, pełen miłych wrażeń dla wszystkich.
Więcej ...