W styczniu dzieci z grupy IV gościły w przedszkolu Panią stomatolog- mamę Mikołaja, która zaprezentowała pracę dentysty. Zapoznała dzieci z prawidłową pielęgnacją jamy ustnej, prawidłowym myciem zębów. Pani stomatolog rozmawiała z dziećmi, udzielała wyczerpujących informacji na temat mycia zębów. Na pamiątkę dzieci dostały szczotkę i pastę do zębów oraz kolorowanki.
Mamie Mikołaja serdecznie dziękujemy.
Więcej ...