Dziś w naszym Przedszkolu odbyły się konkursy i zabawy pod hasłem „Kocham Cię Polsko!” Zbliżają się majowe święta bardzo ważne dla naszego kraju, takie jak Święto Konstytucji 3 Maja, czy Święto Flagi i są one okazją do wychowania patriotycznego naszych przedszkolaków. Po śniadaniu spotkaliśmy się na holu z kolegami i koleżankami z wszystkich grup, zaśpiewaliśmy wspólnie na powitanie piosenkę o Polsce. Pani Kasia i Pani Karolina po powitaniu zaprosiły nas do udziału w różnych wyzwaniach i zadaniach dotyczących naszego kraju. Nasze Panie wybierały reprezentantów grup, którzy mieli niełatwe zada...
Więcej ...